19 marca 2013

Melissa, Cara i Karl


Zapowiedziana trzy miesiące temu współpraca Karla Lagerfelda z Melissą szybko nabrała konkretnego kształtu w postaci czterech modeli balerinek i czółenek. Ich oficjalna premiera ma miejsce na stopach (i głowie) Cary Delevingne w sesji dla magazynu Plastic Dreams.


Pismo jest periodykiem wydawanym przez markę Melissa w celu promocji własnych wyrobów, stąd też sporą część najnowszego numeru zajmują materiały związane ze wspomnianą kolaboracją, w tym obszerny wywiad z Lagerfeldem oraz zrealizowana w jego paryskim atelier sesja zdjęciowa, w której podziwiać możemy zarówno jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek młodego pokolenia, jak też zaprojektowane dla Melissy gumowe buty.

Obuwnicze propozycje cesarza mody o wspólnej nazwie Kollection wyglądają całkiem interesująco, ale o tym, czy dorównają popularnością kultowym peep-toes stworzonym dla brazylijskiej marki przez Vivienne Westwood przekonamy się dopiero za kilka miesięcy kiedy z kart edytorialu trafią na sklepowe półki. Już dziś można jednak podejrzewać, że Melissa Ginga z motywem nawiązującym kolorystycznie do brazylijskiej flagi oraz Melissa Incense ze słodkim obcasem idealnie pasującym do równie słodkiego zapachu tworzywa, z którego jest produkowana, mają na to spore szanse!


źródło: Melissa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz