9 marca 2014

Portfelinki


Pamiętacie mój entuzjastyczny tekst o butorebkach? Choć od tego wpisu minął prawie rok nadal podtrzymuję chęć posiadania torebki na obcasach będącej echem surrealistycznych pomysłów Elsy Schiaparelli i nadal z ciekawością zaglądam do internetowego świata Azumi i Davida (A'N'D Azumi and David), twórców tego niebanalnego dodatku. W tym, że warto upewniły mnie prezentacje projektów na bieżący i przyszły sezon, wśród których odkryłam nie tylko nowe wcielenia kultowych shoebags, ale i kolejne akcesoria godne szafy (a właściwie kieszeni) prawdziwej butoholiczki: a mianowicie portmonetki, które precyzją wykonania do złudzenia przypominają… złożone w pół klasyczne baleriny.

źródło: Azumi and David A'N'D (kolekcja SS 2014)

Gdybym była przesądna wzięłabym ten wzór - na własny użytek nazwany portfelinkiem - za dobry omen (bo pieniądz w bucie to ponoć gwarancja szczęścia, a tu zmieści się ich całkiem sporo:-)), ale jako że daleko mi do pokładania wiary w nadprzyrodzone związki między rzeczami i sytuacjami, pozostaje tylko uznanie go za następny przejaw butoholicznego zakręcenia A'N'D oraz niecierpliwe oczekiwanie na kolejne hybrydowe akcesoria ich autorstwa - bo w to, że się pojawią nie wątpię!

źródło: Azumi and David A'N'D (kolekcja AW 2014)


2 komentarze:

 1. Świetny pomysł na portmonetkę! Kupowałabym :D
  A reakcja ludzi kiedy wyciągasz balerinka z torebki może być bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki A'N'D można by sobie skompletować prawdziwy butoholiczny zestaw akcesoriów, bo oprócz wspomnianych butorebek i balerinowych portmonetek widziałam też w ich ofercie m.in. apaszki z obuwniczymi nadrukami i kapelusze przypominające buty... Swoją drogą ciekawe, że przy tym butoholicznym zakręceniu nie pokusili się jeszcze o linię butów z prawdziwego zdarzenia :-)

   Usuń