26 lutego 2013

Zaprojektuj szpilki - konkurs Kazar Design Project


Czy zdarzyło się Wam przemierzać niezliczone metry kwadratowe albo gigabajty powierzchni sklepów obuwniczych w poszukiwaniu zrodzonych w Waszym umyśle butów idealnych? Jestem pewna, że tak i co więcej, zaryzykuję stwierdzenie, że gros takich wypraw zakończyło się fiaskiem, bo Wasze wyobrażenie buta idealnego nie znalazło odzwierciedlenia w wizjach projektantów. W takiej sytuacji pozostaje albo pójść na kompromis i wybrać coś z dostępnej oferty, albo... samemu zostać projektantem. Taką szansę do 10 marca 2013 roku wszystkim amatorom daje marka Kazar w ramach odbywającego się pod skrzydłami Fashion Designer Awards 2013 konkursu Kazar Design Project.

źródło: Kazar


Zadaniem uczestników jest stworzenie autorskiego projektu szpilek inspirowanych mottem marki Kazar tj. High heels! High fashion! Szkic powinien bazować na udostępnionym przez organizatora wzorze, w którym modyfikować można wszystko oprócz profilu podeszwy i obcasa. Nagroda główna to nie tylko przeniesienie zwycięskiego projektu z pliku graficznego na sklepowe półki, ale także kurs Introduction to Footwear Design w London College of Fashion.

Materiały konkursowe (szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzór do projektu) dostępne są na stronie Fashion Designer Awards w zakładce Kazar Design.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz